Skąd pomysł na nazwę agencji weddingowej „Tak inaczej”?

Wedding Planner Kosultant ślubny

Od zawsze chodziłam swoimi ścieżkami, nie tolerowałam utartych schematów i jestem głęboko przekonana, że każdy z nas jest inny, ma własne preferencje, upodobania. Nie ma dwóch takich samych kobiet. Nie ma dwóch takich samych mężczyzn. Nie ma dwóch takich samych Par. Kochamy inną muzykę, inną kuchnię, co innego nas rozśmiesza, mamy odmienne gusta, inne rzeczy nas interesują, więc jestem przekonana, że podobnie jest z organizacją samego ślubu.


Po organizacji własnego ślubu i wesela mam bardzo dużą świadomość tego, jak bardzo ważnym dniem jest ślub i wesela. Przekonałam się też, że niezależnie od tego co lubimy, warto zorganizować ten dzień w zgodzie ze sobą i własnymi upodobaniami. Ja i mój mąż uwielbiamy latino, minimalizm i styl industrialny, więc było dla nas oczywiste, ze nasz ślub i wesele odbędzie się w tym klimacie. Mimo, że na pierwszy rzut oka może się wydawać, że taka mieszanka jest dość dziwna i nie jest to klimat, który był 4 lata temu w modzie, uważam, że obranie tego kierunku było strzałem w dziesiątkę! Na własnym weselu czuliśmy się „jak ryba w wodzie”, wszystko było totalnie w naszym stylu. Welcome drinkiem była margarita, naszym pierwszym tańcem- bachata, a atrakcją- koncert Mariachi. Goście widząc jak cudownie się czujemy, bawimy się, tak bardzo wkręcili się w imprezę, że nawet nasi weselni usługodawcy przecierali oczy ze zdumienia, jak dużo ludzi się bawi i z jakim zaangażowaniem.


Piszę o tym wszystkim po to, aby pokazać moim przyszłym Parom na własnym przykładzie, jak bardzo szanuję Wasze upodobania, jak bardzo rozumiem, że chcecie inaczej, że nie chcecie powtarzać. Nie organizuję dwóch podobnych ślubów i wesel, każde jest inne, każde jest w stylu moich Par, niepowtarzalne. Do każdego ślubu i wesela dobieramy usługodawców odpowiadających na potrzeby Klientów.

Nie skrytykuję Waszych upodobań, ubiorę je w piękną, niepowtarzalną scenerię, sprawię, że goście na bardzo długo zapamiętają Wasze wesele jako wyjątkowe, niepowtarzalne i niebanalne.


Pary zgłaszające się do mnie często mówią, że były na wielu weselach w swoim życiu i ich podstawowym wnioskiem po udziale w tych imprezach jest to, że imprezy te były dość często bardzo podobne do siebie, niecharakterystyczne. Rozmawiając ze mną już podczas pierwszego spotkania wiem, że pragną czegoś wyjątkowego, skrojonego na miarę, w odpowiedzi na ich styl, oczekiwania i preferencje.


Tak, jak już wspomniałam nietolerancję dla schematów mam niemal wrodzoną, więc organizacja uroczystości w pełni spersonalizowanych jest moją przyjemnością i celem w branży ślubnej. Od początku swojej działalności nie narzekałam na małą ilość Klientów, a Pary, które do mnie trafiają to osoby, z którymi nawiązuję niesamowitą relację i jeszcze długo po ślubie utrzymujemy ze sobą kontakt. Widzę, że zapotrzebowania na naprawdę indywidualną organizację ślubów i wesel jest ogromne.


Proces organizacji ślubu i wesela wg. „Tak inaczej” zaczyna się od pierwszej rozmowy, podczas której pytam Was o następujące kwestie: „W czym mogę Wam pomóc? Jakie są Wasze marzenia związane ze ślubem? Opowiedzcie mi coś o sobie”. Potrafię naprawdę słuchać. Nigdy nie usłyszycie ode mnie, że coś na Waszym weselu powinno mieć miejsce, że taka jest tradycja. Wręcz przeciwnie- zachęcam Was do pokazania Waszego „ja”, stworzenia klimatu, który będzie Wasz, niepowtarzalny, jedyny.


„Tak inaczej” przyszło mi naturalnie i było jednym z pierwszych pomysłów, gdy zastanawiałam się nad nazwą firmy. Nie chciałam mieć nazwy agencji, która będzie kolejnym określeniem kojarzonym z masową organizacją ślubów i wesel. Ta nazwa w 100% odzwierciedla mój styl organizacji ślubów i wesel oraz podejścia do Klientów- zawsze indywidualnie, z należytym dla uroczystości szacunkiem i nielimitowanym czasem na rozmowy, ustalenia, wzajemne poznanie się.


Jestem w branży ślubnej po to, aby spełniać marzenia o niepowtarzalnym ślubie, inspiracje czerpię z podróży, zagranicznych portali, mody i architektury wnętrz.

Niezależnie od tego, czy Twój pomysł na ślub i wesele jest szalony, czy masz oczekiwania organizacji ślubu i wesela z klasą- jestem moim potencjalnym Klientem, o ile cenisz sobie bardzo indywidualne i megaspersonalizowane uroczystości. Doświadczony wedding planner odnajduje się w każdym stylu. Najważniejsze jest abyśmy znaleźli wspólny język.

Dodaj komentarz