Organizacja ślubu i wesela

ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA - wedding planner
USŁUGA POLEGAJĄCA NA PEŁNYM, PROFESJONALNYM WSPARCIU CAŁEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA

Organizacja wesela i ślubu naprawdę może być spokojna i przyjemna. Współpracując ze mną oszczędzicie pieniądze, własne nerwy, a przede wszystkim - mnóstwo czasu. Rozpoczynamy od spotkania, podczas którego ustalimy Wasze wymagania i marzenia, ale również formę naszej współpracy. Mogę zająć się wszystkim samodzielnie, a Wam przedstawić gotowe warianty rozwiązań, jak również zaangażować Was w proces przygotowań ślubnych na tyle, na ile sobie życzycie. Innymi słowy - pomagam zorganizować ślub w zakresie wskazanym przez Was!

Kompleksowa organizacja wesela

Zajmę się całościową organizacją Waszego Dnia. Zaczniemy od szczegółowej rozmowy, podczas której opowiecie mi jak wyobrażacie sobie dzień swojego ślubu i wesela, na czym Wam zależy, jakie są Wasze marzenia. 

 

Po pierwszym spotkaniu przygotuję dla Was ofertę odzwierciedlającą Wasze potrzeby i oczekiwania oraz przedstawiam Wam orientacyjny koszt organizacji Waszego wymarzonego ślubu i wesela.

 

Jeżeli zdecydujecie się na współpracę – podpisujemy umowę, a ja opracowuję harmonogram przygotowań do Waszego ślubu i wesela oraz wspólnie planujemy budżet.

 

Przedstawiam Wam oferty profesjonalnych firm z branży ślubnej w odpowiedzi na Wasz styl, preferencje, oczekiwania i mieszczące się w założonym budżecie. Następnie przeanalizuję umowy i wesprę podczas negocjacji z usługodawcami. Proponuję koncepty kreatywne, scenerie kwiatowo-dekoracyjne, sprawdzone pomysły na atrakcje weselne, a także konstruktywnie podpowiadam Wam, w co warto zainwestować, a które elementy są zupełnie zbędne

 

Pomogę w przygotowaniu formalności zarówno do ślubu cywilnego, jak i kościelnego oraz zaproponuję motyw przewodni wesela. Wspólnie zaplanujemy Wasz dzień od wczesnych godzin porannych do zakończenia przyjęcia, a w Dniu Ślubu osobiście zajmę się koordynacją Waszej uroczystości.

 

Zadbam o maksymalne zminimalizowanie ryzyka wystąpienia sytuacji nieprzewidzianych. Zależy mi, abyście czuli całkowite bezpieczeństwo i pewność siebie podczas tego wyjątkowego dnia. Jeśli jednak dojdzie do nieplanowanych wydarzeń, szybko podejmę interwencję przywracając uroczystości harmonię.

Czym jeszcze się zajmuję?

Z przyjemnością wybiorę się z Panną Młodą na poszukiwania sukni ślubnej, doradzę przy wyborze makijażystki, pomogę w znalezieniu garnituru dla Pana Młodego. Dodatkowo:
  • zaproponuję miejsca weselne o najwyższym standardzie dostosowane do stylu uroczystości
  • ustalę wraz z Wami menu
  • zaplanuję wystrój sali i wspólnie podejmiemy decyzję o tym jak usadzić gości weselnych
  • sporządzę scenariusz uroczystości i zajmę się jego pełną koordynacją
  • zorganizuję noclegi dla Gości i transport
  • wspólnie zastanowimy się nad kierunkiem wymarzonej podróży poślubnej
Z chęcią zaproponuję niebanalne atrakcje weselne, odpowiednią oprawę muzyczną, florystyczną oraz inne rozwiązania uszlachetniające Wasz wyjątkowy Dzień.

W dniu ślubu...

mój czas będzie zarezerwowany tylko dla Was. Zajmę się koordynacją i nadzorem wszystkich aspektów uroczystości, zadbam by każda kwestia była dopracowana w najmniejszym szczególe, a także wyegzekwuję postanowienia zawarte w umowach z usługodawcami. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, abyście Wy mogli tego Dnia beztrosko cieszyć się każdą, piękną chwilą.

 

Wybierając kompleksową organizację ślubu otrzymujecie moją gwarancję, że Wasz ślub i wesele przebiegną tak, jak sobie to wymarzyliście. Stworzę Wam warunki, abyście mogli jeszcze bardziej świadomie i otwarcie doświadczać magii czasu narzeczeństwa oraz Dnia Waszego Ślubu.

CZĘŚCIOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA

Częściowa organizacja ślubu i wesela to idealne rozwiązanie, gdy zależy Wam na wsparciu jedynie w wybranych kwestiach.

 

Oferuję Parom Młodym wsparcie organizacyjne i merytoryczne wtedy, gdy go potrzebujecie. Zorganizuję te elementy ślubu i wesela, które sami wybierzecie. Podczas gdy Wy będziecie spokojnie odliczać czas do Waszego Dnia, ja zajmę się całą resztą. Na ostatnim etapie:

  • przejmuję kontrolę nad przygotowaniami, tworząc przede wszystkim scenariusz Dnia Waszego Ślubu – zarówno w kościele, urzędzie stanu cywilnego, jak i na sali weselnej,
  • ustalam harmonogram przygotowań i budżet,
  • analizuję z Wami Wasze dotychczasowe ustalenia i umowy, aby móc profesjonalnie koordynować Waszą uroczystość lub poprowadzić Wasze przygotowania od pewnego momentu do Dnia Ślubu i Wesela,
  • w Dniu Ślubu zdejmuje z Was całkowicie ciężar koordynacji (nawet usługodawców, których wybraliście sami!).

Zastanawiacie się jakie zaproszenia ślubne będą się najlepiej prezentować? Nie macie jeszcze planu stołów, dekoracji kwiatowych lub oprawy muzycznej? Chcecie, aby ceremonia ślubna przebiegła bez nieoczekiwanych zwrotów akcji? A może nie wiecie, jakie upominki przygotować dla Waszych gości?


Uważam, że Dnia Waszego Ślubu nie powinny zakłócać telefony usługodawców. Reasumując, Wasz ślub planujemy wspólnie, a następnie ja czuwam, aby wszystko tego dnia przebiegało zgodnie z planem – Waszym planem. W trakcie organizacji wesela możecie na mnie liczyć w każdej kwestii.


Skorzystanie z usług profesjonalnego Wedding Plannera sprawdzi się zawsze wtedy, gdy świetnie radzicie sobie z organizacją ślubu i wesela, jednak w pewnym momencie Wasze przygotowania utkną i dojdziecie do wniosku, że potrzebujecie świeżego spojrzenia na Wasz projekt. Kogoś, kto przede wszystkim wesprze, podpowie ciekawe rozwiązania lub po prostu weźmie część przygotowań na swoje barki.