Konsultacje ślubne

MACIE POMYSŁ, WIZJĘ I CZĘŚĆ PODWYKONAWCÓW, ALE POTRZEBUJECIE POMOCY W UŁOŻENIU WSZYSTKICH ELEMENTÓW W SPÓJNĄ CAŁOŚĆ? ZAPRASZAM NA KONSULTACJE ŚLUBNE!

Macie już część podwykonawców i pomysły na swój ślub, ale potrzebujecie wskazówek w zaplanowaniu ślubnych przygotowań?  Potrzebujecie ustalić, skonsultować scenariusz Waszej uroczystości, zweryfikować zapisy umów z usługodawcami lub poznać obiektywną ocenę Waszych pomysłów i planów? Jeżeli na przynajmniej jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmi twierdząco – konsultacje ślubne są właśnie dla Was!

Większość par, mimo świetnej organizacji swoich przygotowań potrzebuje czasami wsparcia i świeżych pomysłów. W związku z tym zapraszam Was na spotkanie. Z pewnością uda mi się odciążyć Was w błyskawicznym tempie. Wskażę pomysły godne uwagi, które istotnie podniosą rangę Twojej uroczystości. Podczas spotkania przede wszystkim ustalimy wspólnie, w jakich aspektach potrzebujecie wsparcia. Rezultatem naszych rozmów mogą być scenariusz Dnia Ślubu oraz harmonogram prac przygotowawczych, czy też projekt budżetu ślubnego.  Podpowiem, przygotuję gotowe rozwiązania, a wychodząc ze spotkania odetchniecie z ulgą, że macie z głowy to, co sprawiało Wam największe trudności.