Konsultacje ślubne

MACIE POMYSŁ, WIZJĘ I CZĘŚĆ PODWYKONAWCÓW, ALE POTRZEBUJECIE POMOCY W UŁOŻENIU WSZYSTKICH ELEMENTÓW W SPÓJNĄ CAŁOŚĆ? ZAPRASZAM NA KONSULTACJE ŚLUBNE!

Macie już część podwykonawców i pomysły na swój ślub, ale potrzebujecie wskazówek w zaplanowaniu ślubnych przygotowań? Brakuje Wam sprawdzonego DJ-a bądź kamerzysty? Potrzebujecie ustalić, skonsultować scenariusz Waszej uroczystości, zweryfikować zapisy umów z usługodawcami lub poznać obiektywną ocenę Waszych pomysłów i planów? Jeżeli na przynajmniej jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmi twierdząco – konsultacje ślubne są właśnie dla Was!

Większość par, mimo świetnej organizacji swoich przygotowań potrzebuje czasami wsparcia i świeżych pomysłów. W związku z tym zapraszam Was na spotkanie. Z pewnością uda mi się odciążyć Was w błyskawicznym tempie. Wskażę pomysły godne uwagi, które istotnie podniosą rangę Twojej uroczystości. Podczas spotkania przede wszystkim ustalimy wspólnie, w jakich aspektach potrzebujecie wsparcia. Rezultatem naszych rozmów mogą być scenariusz Dnia Ślubu oraz harmonogram prac przygotowawczych, czy też projekt budżetu ślubnego. Godne uwagi jest również to, iż dysponuję obszerną listą sprawdzonych podwykonawców, z której z pewnością wybierzecie kogoś współgrającego z Waszym stylem. Podpowiem, przygotuję gotowe rozwiązania, a wychodząc ze spotkania odetchniecie z ulgą, że macie z głowy to, co sprawiało Wam największe trudności.