REFERENCJE

Agata has perfect energy and good human relations. She owned the situation like hers and gave near flawless service. She took action in a fast and effective way against issues. I can't say anything negative about her organizational skills. I totally recommend her to anyone who are planning wedding. This was international Polish Turkish wedding and everything went smoothly.

Agnieszka & Altug
Client Image

O nic sie nie martwiliśmy. Dzięki Agacie wszystko było dopięte na ostatni guzik, pracowała w pocie czoła gdy my tylko cieszyliśmy się "naszym" dniem. Serdecznie polecam 🙂

Iza & Piotr
Client Image

Agata jest bardzo komunikatywną osobą, jej otwartość, szczerość i empatia sprawiają, że potrafi słuchać, ale również przekazać jasno swoje zdanie i sugestie. Jest łagodna, ale również stanowcza, dlatego umiejętnie przekazuje trudne treści – jej słowa nie ranią, a raczej motywują do działania. Agata nie boi się wyzwań, jest pracowita, wytrwała, pomysłowa i jeśli się w coś angażuje to całą sobą. Wymaga wiele od siebie jak i od innych. Dzięki temu buduje atmosferę współpracy i świetnie radzi sobie w wydobywaniu z ludzi tego, co najlepsze. Agata zorganizowała ślub i wesele z rozmachem i dbałością o każdy szczegół. Miałam szczęście uczestniczyć w tym wydarzeniu od początku do końca i być blisko w każdym ważnym momencie. To był najpiękniejszy ślub i wesele, na jakich byłam i zachowam go w pamięci, jako obraz ludzi, którzy łączą się ze sobą na całe życie w prawdzie i miłości.

Anna Bakera
Client Image

Z Panią Agatą miałam 2 godzinne spotkanie, aby omówić sprawy związane z moim ślubem, który może odbędzie się w tym roku. Chciałam zasięgnąć wiedzy, czy sama wszystko organizując, o czymś nie zapomniałam. Pani Agata to bardzo miła osoba, z pięknym uśmiechem, szalenie delikatna, mająca ogromną wiedzę i liczne kontakty w branży ślubnej. Bardzo mi pomogła. Spotkanie było pełne profesjonalizmu a zarazem ciepła:-). Pani Agato, jeszcze raz dziękuję.

Monika & Ireneusz
Client Image
GdzieWesele.pl
Client Image