REFERENCJE

tak inaczej wedding planner warszawa

To, że podjęliśmy współpracę z Agatą Wołosiuk było naszą najlepszą organizacyjną decyzją podczas organizacji ślubu i wesela! To cudowna, pełna entuzjazmu i kreatywności osoba, która potrafi zrealizować każde ślubne marzenie. Pomogła nam znaleźć fantastycznych podwykonawców, przy których czuliśmy się swobodnie i komfortowo oraz najpiękniejsze miejsce na ślub. Podczas naszej wielomiesięcznej współpracy zawsze mieliśmy wrażenie, że Agata jest w pełni do naszej dyspozycji i potrafi znaleźć rozwiązanie na dynamicznie powstające problemy. Zawsze działała szybko i z ogromnym zaangażowaniem. Przy tym Agata zawsze jest absolutnie profesjonalna, pełna spokoju i opanowania. Nawet kiedy rozwiązuje trudne problemy potrafi podejść do nich z uśmiechem i optymizmem. Jej zorganizowanie i dbałość o detale jest niesamowita. Podobnie jak jej cierpliwość do nas i naszych nietypowych pomysłów i wymagań. W dniu ślubu ona i jej asystentka wspierały nas od samego rana aż do późnych godzin nocnych. Koordynowały transport, odpowiadały na pytania gości, rozmawiały z obsługą. Dzięki temu mogliśmy w pełni przeżywać swój wyjątkowy dzień. Jestem absolutnie przekonana, że to głównie dzięki ogromnej pracy Agaty nasz ślub i wesele były tak pięknym wydarzeniem, które zapadło w pamięć nie tylko nam, ale też naszym gościom. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić ją jako wymarzoną wedding palnnerkę!

Tak Inaczej Wedding Planner kosultant ślubny

 

Będąc na początku przygotowań do naszego ślubu, byliśmy pełni obaw i niepewności, czy damy radę sami zorganizować Nasz Dzień. Na szczęście zdecydowaliśmy się, aby powierzyć organizację Agacie. To dzięki niej nasza uroczystość wyglądała dokładnie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Agata pomogła nam znaleźć wszystkich usługodawców oraz rewelacyjnie koordynowała każdy etap uroczystości. Ogrom wykonanej przez nią pracy i poświęcony nam czas, zaowocował tym, że mogliśmy w pełni cieszyć się z dniem ślubu i nie przejmować się żadnymi problemami. Agata udowodniła nam, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Z czymkolwiek mieliśmy problem lub niepewność – ona uspokajała nas i znajdowała rozwiązanie.
Nasi goście byli pod ogromnym wrażeniem dopracowania ślubu i wesela do perfekcji, co jedynie potwierdza naszą ocenę.
Podsumowując, było warto!

 

Agata pomagała nam w organizacji ślubu i wesela od samego początku. Patrząc z perspektywy czasu nawiązanie współpracy było najlepszą decyzją jaką podjęliśmy.
Dzięki współpracy przygotowania do ślubu były dla nas praktycznie bezstresowe. Agata prowadziła nas za rękę od początku czyli od poszukiwań sali, poprzez znalezienie usługodawców, ustalenie dekoracji, wybór papeterii, kończąc na koordynacji samego dnia ślubu. Bazując na swoim doświadczeniu była w stanie zaproponować nam rozwiązania, na które sami byśmy nie wpadli, a które uświetniły nasz dzień. To wszystko sprawiło, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania!
Z całego serca możemy polecić Agatę każdej parze, która szuka pomocy w przygotowaniu ślubu!

Nawiązanie współpracy z Agatą było najlepszą decyzją. Agata bezstresowo przeprowadziła nas przy przygotowania, podsuwała propozycje pasujące do naszych preferencji, które były „nietypowe”. Wszystko przebiegało terminowo, nie musieliśmy o niczym pamiętać, zero stresu organizacyjnego na głowie. Ceremonia i wesele przebiegły powyżej naszych oczekiwań. Był to niezapomniany dzień, na którym się wybawiliśmy. Nasze wrażenia potwierdzili goście, którzy mówili nam, że było to najlepsze wesele/ślub na jakim byli do tej pory (część gości była dzień wcześniej na weselach). Każdy mówił, że było „tak inaczej” 😉 Polecamy współpracę z Agatą, jeśli chcecie bezstresowo mieć imprezę na tip top.

Na naszym ślubie i weselu planowanych, organizowanych i koordynowanych przez Agatę wszystko wyszło idealnie a w większości aspektów dużo lepiej niż się spodziewaliśmy. Organizacyjnie wszystko było po prostu perfekcyjne! Taka jest nasza opinia, słyszeliśmy to od mnóstwa naszych gości i też po prostu było to widać na każdym kroku. Wszystko, co trzeba było załatwić jakoś magicznie działo się natychmiast, nie wiemy nawet kiedy.

Przez miesiące przygotowań współpraca z Agatą była bardzo efektywna i profesjonalna. Czuliśmy, że niczym za bardzo nie musimy martwić, bo ona o wszystkim będzie pamiętać i o wszystko zadba. To oszczędziło nam mnóstwo czasu i stresu!

Od gości weselnych też słyszeliśmy wyłącznie słowa zachwytu nad organizacją. Każdy, kto miał z nią jakieś interakcje też wyrażał się w 100% w superlatywach. Agata była bardzo profesjonalna, spokojna, super było mieć ją na pokładzie!

Z całego serca polecam współpracę z Agatą Wołosiuk, jako wedding plannerką. Dzięki niej dzień naszego ślubu był cudowny, ale też same przygotowania nie dostarczały stresu, były tylko przyjemnością.

Agata to właściwa osoba na właściwym miejscu. Kocha to co robi i widać to w sposobie, w jaki angażuje się w przygotowanie ślubu. Dba o detale, ale też podpowiada dużo rozwiązań, o których para młoda nawet by nie pomyślała. Zna rynek, wie co pasuje do wybranego stylu, stara się myśleć nieszablonowo, ale też słucha czego młodzi oczekują.

Najważniejsze jednak, że ta współpraca jest naprawdę miła. Przygotowania do naszego ślubu trwały około pół roku i od początku był to dla nas czas przyjemny, pozbawiony stresu. Agata brała na siebie wszelkie formalności, nam zostawiając tylko finalne decyzje, które mogliśmy podejmować z uśmiechem.

Z perspektywy czasu widzę, że zatrudnienie Agaty było jedną z najlepszych naszych decyzji przedślubnych. Mając malutkie dziecko nie bylibyśmy w stanie wszystkiego sami tak szybko zorganizować. Dzięki niej ja mogłam skupić się na macierzyństwie, mój mąż na pracy, a naszego ślubu oczekiwaliśmy niemal tak samo jak nasi goście. Goście, którzy po weselu wielokrotnie wspominali, jaka to wspaniała sprawa, że mieliśmy wedding plannerkę. Widzieli, jak w czasie wesela ogarnia wszystko, dzięki czemu my skupiliśmy się na rodzinie i przyjaciołach.

Polecam Agatę z całego serca wszystkim parom, które chcą, aby przygotowania do ich ślubu były czystą przyjemnością, a ten najważniejszy dzień był piękny i niezapomniany.

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agatą, dzięki niej dzień naszego ślubu przebiegał gładko i bezstresowo, więc mogliśmy się nim w pełni cieszyć. Agata jest mistrzynią planowania i organizacji, przez cały okres przygotowań trzymała rękę na pulsie, zwracała uwagę na aspekty o których sami byśmy nawet nie pomyśleli, a które okazywały się istotne. Wesele zaplanowała zgodnie z naszą wizją, nie narzucała swoich pomysłów, a proszona o radę dawała trafne propozycje. Polecani przez nią podwykonawcy reprezentują najwyższy poziom, a ją samą wyróżnia zmysł estetyczny i wyczucie dobrego smaku.
Dziękujemy!

 

Agata zorganizowała kompleksowo nasz ślub w 9 miesięcy. Wszystko było perfekcyjne i dopięte na ostatni guzik. Agata jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą, a przy tym potrafi być stanowcza i konkretna. Każde nasze spotkanie i rozmowa, to jak kawa z najlepszą przyjaciółką. Niesamowite jest to jak łączy ze sobą umiejętności organizacji, planowania, przygotowania budżetu z niezwykłym poczuciem smaku i artystyczną duszą. Ponadto ma kontakt do wspaniałych podwykonawców, a jak nie ma takich, którzy pasowaliby Parze Młodej, to znajdzie ich nawet na końcu świata. Co najważniejsze Agata zawsze realizuje wizję Pary Młodej, a nie swoją. Potrafi wczuć się w ich potrzeby i marzenia. Dzięki temu byłam tak spokojną Panną Młodą w dniu ślubu. Wiedziałam, że Agata wszystkiego dopilnuje tak, że będę zadowolona, chociaż zazwyczaj nikomu nie ufam i wolę robić wszystko sama. Agacie zaufałam w 200%. Bardzo polecam!!! Moja ocena: 20 na 10!

Agata

 

 

Agata has perfect energy and good human relations. She owned the situation like hers and gave near flawless service. She took action in a fast and effective way against issues. I can’t say anything negative about her organizational skills. I totally recommend her to anyone who are planning wedding. This was international Polish Turkish wedding and everything went smoothly.

 

 

O nic sie nie martwiliśmy. Dzięki Agacie wszystko było dopięte na ostatni guzik, pracowała w pocie czoła gdy my tylko cieszyliśmy się „naszym” dniem.
Serdecznie polecam 🙂

Agata

Agata jest bardzo komunikatywną osobą, jej otwartość, szczerość i empatia sprawiają, że potrafi słuchać, ale również przekazać jasno swoje zdanie i sugestie. Jest łagodna, ale również stanowcza, dlatego umiejętnie przekazuje trudne treści – jej słowa nie ranią, a raczej motywują do działania.

Agata nie boi się wyzwań, jest pracowita, wytrwała, pomysłowa i jeśli się w coś angażuje to całą sobą. Wymaga wiele od siebie jak i od innych. Dzięki temu buduje atmosferę współpracy i świetnie radzi sobie w wydobywaniu z ludzi tego, co najlepsze.

Agata zorganizowała ślub i wesele z rozmachem i dbałością o każdy szczegół. Miałam szczęście uczestniczyć w tym wydarzeniu od początku do końca i być blisko w każdym ważnym momencie. To był najpiękniejszy ślub i wesele, na jakich byłam i zachowam go w pamięci, jako obraz ludzi, którzy łączą się ze sobą na całe życie w prawdzie i miłości.

 

Z Panią Agatą miałam 2 godzinne spotkanie, aby omówić sprawy związane z moim ślubem, który może odbędzie się w tym roku. Chciałam zasięgnąć wiedzy, czy sama wszystko organizując, o czymś nie zapomniałam. Pani Agata to bardzo miła osoba, z pięknym uśmiechem, szalenie delikatna, mająca ogromną wiedzę i liczne kontakty w branży ślubnej. Bardzo mi pomogła. Spotkanie było pełne profesjonalizmu a zarazem ciepła:-).
Pani Agato, jeszcze raz dziękuję.