REFERENCJE

 

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Agatą, dzięki niej dzień naszego ślubu przebiegał gładko i bezstresowo, więc mogliśmy się nim w pełni cieszyć. Agata jest mistrzynią planowania i organizacji, przez cały okres przygotowań trzymała rękę na pulsie, zwracała uwagę na aspekty o których sami byśmy nawet nie pomyśleli, a które okazywały się istotne. Wesele zaplanowała zgodnie z naszą wizją, nie narzucała swoich pomysłów, a proszona o radę dawała trafne propozycje. Polecani przez nią podwykonawcy reprezentują najwyższy poziom, a ją samą wyróżnia zmysł estetyczny i wyczucie dobrego smaku.
Dziękujemy!

 

Agata zorganizowała kompleksowo nasz ślub w 9 miesięcy. Wszystko było perfekcyjne i dopięte na ostatni guzik. Agata jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą, a przy tym potrafi być stanowcza i konkretna. Każde nasze spotkanie i rozmowa, to jak kawa z najlepszą przyjaciółką. Niesamowite jest to jak łączy ze sobą umiejętności organizacji, planowania, przygotowania budżetu z niezwykłym poczuciem smaku i artystyczną duszą. Ponadto ma kontakt do wspaniałych podwykonawców, a jak nie ma takich, którzy pasowaliby Parze Młodej, to znajdzie ich nawet na końcu świata. Co najważniejsze Agata zawsze realizuje wizję Pary Młodej, a nie swoją. Potrafi wczuć się w ich potrzeby i marzenia. Dzięki temu byłam tak spokojną Panną Młodą w dniu ślubu. Wiedziałam, że Agata wszystkiego dopilnuje tak, że będę zadowolona, chociaż zazwyczaj nikomu nie ufam i wolę robić wszystko sama. Agacie zaufałam w 200%. Bardzo polecam!!! Moja ocena: 20 na 10!

Agata

 

 

Agata has perfect energy and good human relations. She owned the situation like hers and gave near flawless service. She took action in a fast and effective way against issues. I can’t say anything negative about her organizational skills. I totally recommend her to anyone who are planning wedding. This was international Polish Turkish wedding and everything went smoothly.

 

 

O nic sie nie martwiliśmy. Dzięki Agacie wszystko było dopięte na ostatni guzik, pracowała w pocie czoła gdy my tylko cieszyliśmy się „naszym” dniem.
Serdecznie polecam 🙂

Agata

Agata jest bardzo komunikatywną osobą, jej otwartość, szczerość i empatia sprawiają, że potrafi słuchać, ale również przekazać jasno swoje zdanie i sugestie. Jest łagodna, ale również stanowcza, dlatego umiejętnie przekazuje trudne treści – jej słowa nie ranią, a raczej motywują do działania.

Agata nie boi się wyzwań, jest pracowita, wytrwała, pomysłowa i jeśli się w coś angażuje to całą sobą. Wymaga wiele od siebie jak i od innych. Dzięki temu buduje atmosferę współpracy i świetnie radzi sobie w wydobywaniu z ludzi tego, co najlepsze.

Agata zorganizowała ślub i wesele z rozmachem i dbałością o każdy szczegół. Miałam szczęście uczestniczyć w tym wydarzeniu od początku do końca i być blisko w każdym ważnym momencie. To był najpiękniejszy ślub i wesele, na jakich byłam i zachowam go w pamięci, jako obraz ludzi, którzy łączą się ze sobą na całe życie w prawdzie i miłości.

 

Z Panią Agatą miałam 2 godzinne spotkanie, aby omówić sprawy związane z moim ślubem, który może odbędzie się w tym roku. Chciałam zasięgnąć wiedzy, czy sama wszystko organizując, o czymś nie zapomniałam. Pani Agata to bardzo miła osoba, z pięknym uśmiechem, szalenie delikatna, mająca ogromną wiedzę i liczne kontakty w branży ślubnej. Bardzo mi pomogła. Spotkanie było pełne profesjonalizmu a zarazem ciepła:-).
Pani Agato, jeszcze raz dziękuję.