O mnie

wedding planner konsultant ślubny organizacja wesela

Agata Wołosiuk

Konsultant Ślubny

Zanim rozpoczęłam swoją przygodę jako Konsultant Ślubny pracowałam przez wiele lat w dyplomacji. Moim zadaniem była organizacja konferencji międzynarodowych z udziałem przedstawicieli nawet 60 państw. Jednak zamiłowanie do pracy z Młodymi Parami, przy organizacji ich najważniejszych dni oraz pozytywna energia towarzysząca tej pracy zadecydowały o zmianach na mojej ścieżce zawodowej. W rezultacie czego jestem niesamowicie szczęśliwa. Niegdyś marzyłam o tym, aby pasja stała się moją pracą i sposobem na życie. Teraz bezsprzecznie mogę to przyznać – tak się stało! Ale od początku…

Organizacja własnego ślubu i wesela stanowiła „moment zwrotny” w mojej karierze. To przedsięwzięcie utwierdziło mnie w przekonaniu, że świetnie się odnajduję przy organizacji takich uroczystości, a także daje mi dużo satysfakcji. Dlatego też postanowiłam zająć się organizacją ślubów i wesel zawodowo. Postawiłam na to, co kocham robić, a dziś jestem niesamowicie szczęśliwa, że samodzielnie reżyseruję, kreuję, a także organizuję śluby i wesela innych par. Odbyłam szereg szkoleń dla event managerów.

Moją wiedzę i umiejętności potwierdza certyfikat „Wedding Planner Expert”, który otrzymałam w ramach ukończenia szkolenia Akademii Wytwórni Ślubów rekomendowanego przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.

Poza organizacją pięknych uroczystości w życiu moich Klientów, ogromną radość daje mi wspieranie ludzi w ich najważniejszych i wyjątkowych chwilach.

Warto posłuchać siebie, nie zamykać się w schematach, podążać za intuicją i swoimi marzeniami.

Konsultant ślubny tak inaczej
konsultant ślubny tak inaczej wedding planner

Jeżeli potrzebujesz profesjonalisty, który Cię wysłucha i spojrzy z Twojej perspektywy oraz pomoże Ci sprostać wszystkim wyzwaniom związanym z organizacją imprezy – jestem do Twojej dyspozycji.

Więcej na temat moich realizacji i o mnie możesz znaleźć w social mediach. Serdecznie Cię tam zapraszam.