O mnie

wedding planner konsultant ślubny organizacja wesela

Agata Wołosiuk

Konsultant Ślubny

Łącząc miłość do organizacji z artystyczną duszą i doświadczeniem stworzyłam markę, pozwalającą moim Klientom cieszyć się kompleksowo zorganizowanym i unikalnie zaplanowanym przyjęciem.

Moim zawodowym celem jest spełnianie marzeń Par Młodych o Ich wyjątkowym, niepowtarzalnym Dniu. Dzięki wyczuciu stylu i smaku, perfekcjonizmowi oraz umiejętności organizacji imprez wielokulturowych, zaplanuję Wasz dzień skrupulatnie, z pomysłem i dbałością o najmniejszy detal. Przekonajcie się, w jak dużym stopniu pomóc Wedding Plannera wpłynie na Wasze samopoczucie, odprężenie i spełnienie marzeń.

Zajmuje się kompleksową organizacją ślubów

Uwielbiam wyzwania, potrafię słuchać, wyróżnia mnie znajomość trendów ślubnych, a na organizowanych przez siebie weselach staram się wprowadzić coś wyjątkowego, czego w trendach ślubnych nie ma, a po czym Goście szczególnie zapamiętają Wasz Dzień. Zależy mi, by organizowane przeze mnie uroczystości były niepowtarzalne i niezapomniane. Z tego względu w każdy szczegół swojej pracy wkładam całe serce. Tak, jakby to był mój własny ślub.

Mój charakterystyczny styl to subtelna elegancja, niewymuszony luksus, przyjęcia z klasą, efektowne, niebanalne. Uroczystości, które organizuje są pełne piękna, dobrej muzyki, ciepła, autentyczne, odzwierciedlające styl i preferencje przyszłych Par Młodych. Jestem jednak przekonana, że wspólnie znajdziemy styl idealny dla Was, bez względu na jego klimat i charakter.

Przede wszystkim - preferencje Pary Młodej

Potrzebujesz profesjonalisty, który…:

 • wysłucha Cię i spojrzy z Twojej perspektywy na organizację ślubu?
 • pomoże Ci sprostać wszystkim wyzwaniom związanym z nadchodzącą imprezą?
 • całość organizacji weźmie na siebie lub jedynie pomoże dopracować wybrane elementy?

Jestem do Twojej dyspozycji! Zorganizowanie ślubu i wesela jest dla mnie największą przyjemnością, podobnie jak obserwowanie szczęścia i miłości widocznych na twarzach zakochanych. Zajmę się także samą koordynacją dnia imprezy, a wszystko to po poznaniu Waszych preferencji i oczekiwań.

Wedding Planner Tak Inaczej – kilka słów o mnie

Moim wyzwaniem jest podnoszenie standardów branży ślubnej w Polsce. W swojej pracy stawiam na budowanie zespołu poprzez partnerstwo, szacunek oraz relacje. Młoda Para, która decyduje się na współpracę ze mną, otrzyma propozycje usługodawców na najwyższym poziomie, dla których zadowolenie i dobry nastrój Nowożeńców są priorytetem.

Uwielbiam się rozwijać, dlatego też nieustannie szkolę się, aby móc wspierać Młode Pary możliwie jak najszerzej. Moją wiedzę i umiejętności potwierdza certyfikat „Wedding Planner Expert”, który otrzymałam w ramach ukończenia szkolenia rekomendowanego przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.

Poza organizacją pięknych uroczystości w życiu moich Klientów, ogromną radość daje mi wspieranie ludzi w ich najważniejszych i wyjątkowych chwilach.

Co mnie wyróżnia?

Jestem doświadczonym Wedding Plannerem, dla którego organizacja ślubu w dowolnym stylu nie jest najmniejszą trudnością. Wyróżniają mnie:

 • powiew świeżości
 • umiejętność organizacji uroczystości w stylu Pary Młodej z zachowaniem dobrego smaku, poczucia estetyki
 • biegła znajomość savoir-vivre
 • otwartość na rozwiązania nieszablonowe
 • indywidualne podejście do każdej Pary Młodej (spotykamy się i rozmawiamy tyle, ile potrzebujecie, jestem do Waszej dyspozycji o różnych porach dnia, a także dla każdej z par przygotowuję indywidualny i oryginalny koncept)
 • perfekcjonizm
 • kompetencje sommelierskie
 • bardzo dobra znajomość branży gastronomicznej i umiejętny dobór potraw w menu
 • umiejętność doboru alkoholi do poszczególnych potraw
 • umiejętność organizacji wielokulturowych i wielojęzycznych uroczystości
 • terminowość i świetna organizacja pracy

Z pewnością nie ma uniwersalnego przepisu na ślub. Jednak jestem przekonana, że każdy ślub można zorganizować perfekcyjnie. Aby to osiągnąć w swojej pracy łączę ze sobą umiejętności strategicznego planowania, sumienność, szczegółowość, pomysłowość, oryginalność, znajomość branży gastronomicznej, trendów ślubnych, savoir-vivre z optymalnym budżetowaniem.

W Dniu Ślubu poczuj się pewnie!

Każdy z nas zasługuje na to, aby Dzień Ślubu przebiegał zgodnie z planem, płynnie, bezstresowo, po prostu cudownie. Właśnie od tego macie mnie – przeprowadzę Was w spokoju, z dobrym nastrojem przez wszystkie etapy przygotowania, a w Dniu Waszego Ślubu zajmę się koordynacją całego dnia i dopilnuję aby Wasz najważniejszy Dzień przebiegał zgodnie z zaplanowanym przez nas scenariuszem.

 

Więcej na temat moich realizacji i o mnie możesz znaleźć w social mediach. Serdecznie Cię tam zapraszam!

Tak Inaczej W MEDIACH

Temat: Królewskie wesele na zamku lub w pałacu

08.08.2021

Temat: Modne wesele – jak skomponować idealne menu

22.08.2021

Temat: Stoły weselne – jak uniknąć faux pas

12.07.2022

Temat: Wedding Planner zorganizuje ślub jak z bajki

23.08.2022

Na pierwszej stronie prasowego wydania Super Biznes, ukazał się wywiad z właścicielką firmy Tak Inaczej – Agatą Wołosiuk, o tym, dlaczego warto powierzyć organizację ślubu profesjonaliście.