O mnie

wedding planner konsultant ślubny organizacja wesela

Agata Wołosiuk

Konsultant Ślubny

Moim zawodowym celem jest spełnianie marzeń Par Młodych o Ich wyjątkowym, niepowtarzalnym Dniu. Dzięki wyczuciu stylu i smaku, wrodzonemu perfekcjonizmowi oraz organizacji imprez wielokulturowych zaplanuję Wasz dzień skrupulatnie, z pomysłem i dbałością o najmniejszy detal. Uwielbiam wyzwania, potrafię słuchać, śledzę na bieżąco trendy ślubne, a na organizowanych przez siebie weselach staram się wprowadzić coś wyjątkowego, czego w trendach ślubnych nie ma, a po czym Goście szczególnie zapamiętają Wasz Dzień. Zależy mi, by organizowane przeze mnie uroczystości były niepowtarzalne i niezapomniane.

Moim wyzwaniem jest podnoszenie standardów branży ślubnej w Polsce. W swojej pracy stawiam na budowanie zespołu poprzez partnerstwo, szacunek oraz relacje

Młoda Para, która decyduje się na współpracę ze mną, otrzyma propozycje usługodawców na najwyższym poziomie, na których zawsze można polegać, a zadowolenie i dobry nastrój Nowożeńców są dla nich priorytetem.

Uwielbiam się rozwijać, dlatego też nieustannie szkolę się, aby moc wspierać Młode Pary możliwie jak najszerzej. 

Moją wiedzę i umiejętności potwierdza certyfikat „Wedding Planner Expert”, który otrzymałam w ramach ukończenia szkolenia rekomendowanego przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.

Poza organizacją pięknych uroczystości w życiu moich Klientów, ogromną radość daje mi wspieranie ludzi w ich najważniejszych i wyjątkowych chwilach

Tak inaczej, konsultant ślubny, ślub, wesele, organizacja 5
konsultant ślubny tak inaczej wedding planner

Jeżeli potrzebujesz profesjonalisty, który Cię wysłucha i spojrzy z Twojej perspektywy oraz pomoże Ci sprostać wszystkim wyzwaniom związanym z organizacją imprezy. lub po prostu całość organizacji weźmie na siebiejestem do Twojej dyspozycji.

Więcej na temat moich realizacji i o mnie możesz znaleźć w social mediach. Serdecznie Cię tam zapraszam.