Zaręczyny

Planujesz zaręczyny?
Pomogę ci zaplanować i zorganizować
tę wyjątkową chwilę

Zaręczyny są początkiem kolejnego etapu w związku, jakim jest narzeczeństwo. Niewątpliwie stanowią wyjątkowy moment, dlatego warto zaplanować ten dzień w taki sposób, aby pozostał w Waszej pamięci jako perfekcyjny! Z ogromną przyjemnością zorganizuję tę magiczną chwilę dla Was, zaplanuję każdy jej element, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami lub zaproponuję własne pomysły. Chwila oświadczyn to unikalne i bardzo intymne wydarzenie, dlatego ze swojej strony gwarantuję Ci dyskrecję i indywidualne podejście. Wasz dzień zorganizuję w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu w Polsce. Zadbam, abyście tego dnia mogli skupić się wyłącznie na sobie

Nietypowe zaręczyny vs. tradycyjne zaręczyny

Każda osoba ma zupełnie inny pomysł na zaręczyny. Niektórzy preferują tradycyjne oświadczyny, w rodzinnym gronie, w domowym zaciszu, przy zachodzie słońca lub podczas romantycznej kolacji w restauracji. Inni zaś stawiają na oryginalne zaręczyny – podczas niesamowitej wycieczki, lotu balonem lub w trakcie zaaranżowanej wcześniej inscenizacji. Cel jest zawsze ten sam – sprawić przyjemność swojej Ukochanej, zaskoczyć ją i uzyskać odpowiedź twierdzącą! Z moją pomocą moment zaręczyn z całą pewnością pozostanie w Waszej pamięci na długie lata.

 

Żongluję rozwiązaniami nietypowymi, klasycznymi, zabawnymi, romantycznymi oraz tymi stworzonymi na miarę Waszych upodobań. Bez względu na styl przewodni czy charakter planowanych oświadczyn, jestem w stanie sprostać wszystkim wymaganiom. Z chęcią udzielam rad i przedstawiam własne pomysły na zaręczyny, jak również stosuję się do wskazówek, jakich udziela mi Przyszły Narzeczony.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy?

Oświadczyny to niezwykłe, pełne emocji przeżycie. Denerwujesz się, czy wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik? A może nie masz czasu na szczegółową organizację? Chcesz zaskoczyć swoją Wybrankę, w związku z czym liczysz na przemyślaną improwizację? W każdym przypadku warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na przeżywaniu tej chwili i zadaniu najważniejszego pytania. Plan zaręczyn zostanie dopięty na ostatni guzik – terminowo, z pomysłem i ogromną pasją, co z pewnością zostanie docenione.

Wymarzone zaręczyny od A do Z

Niezapomniane zaręczyny to wstęp w udany związek małżeński oraz chwila, którą będziecie wspominać do końca życia. Właśnie dlatego do każdych planowanych oświadczyn podchodzę w sposób kompleksowy. Podstawą jest rozmowa, podczas której Przyszły Narzeczony udziela mi informacji dotyczących m.in.:

  • hobby, pasji i upodobań swojej wybranki
  • wymarzonego pierścionka zaręczynowego (liczy się także rozmiar pierścionka i grawer na pierścionku zaręczynowym)
  • własnych pomysłów na organizację tej wyjątkowej chwili

Zawsze pamiętam, że idealne zaręczyny to nie tylko pierścionek zaręczynowy i odpowiednie miejsce, ale również detale! To właśnie one nadają wydarzeniom niepowtarzalnego klimatu i charakteru, dbając o ich oprawę. Bukiet kwiatów? Szampan? Profesjonalna gra na skrzypcach? Mnóstwo pachnących świec? Jestem przekonana, że razem zaplanujemy perfekcyjny, wyjątkowy wieczór, który zaskoczy Przyszłą Narzeczoną.

 

Zapraszam Cię do kontaktu!