Kompleksowa organizacja

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA ŚLUBU I WESELA TO USŁUGA POLEGAJĄCA NA PEŁNYM, PROFESJONALNYM WSPARCIU CAŁEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA

Organizacja ślubu i wesela naprawdę może być spokojna i przyjemna. Współpracując ze mną oszczędzicie pieniądze, własne nerwy, a przede wszystkim mnóstwo czasu. Nasza współpraca rozpocznie się od spotkania, podczas którego ustalimy sobie Wasze wymagania i marzenia, ale również formę naszej współpracy. Mogę zająć się wszystkim samodzielnie, a Wam przedstawiać gotowe warianty rozwiązań do decyzji lub zaangażuję Was w proces przygotowań ślubnych na tyle, na ile sobie życzycie.

Przygotowania i organizacja Waszego dnia

Zajmę się całościową organizacją Waszego Dnia. Stworzę budżet uroczystości, a następnie będę systematycznie nadzorowała jego realizację na podstawie opracowanego harmonogramu. Pomogę w przygotowaniu formalności zarówno do ślubu cywilnego, jak i kościelnego oraz zaproponuję motyw przewodni całej uroczystości. Na podstawie Waszych preferencji i wymagań przedstawię Wam oferty profesjonalnych firm z branży ślubnej, a następnie przeanalizuję umowy i wesprę podczas negocjacji z usługodawcami. Zadbam o maksymalne zminimalizowanie ryzyka wystąpienia sytuacji nieprzewidzianych, a jeżeli takowe wystąpią – natychmiast zareaguję. Z przyjemnością wybiorę się z Panną Młodą na poszukiwania tej jedynej sukni, doradzę przy wyborze makijażystki, pomogę w znalezieniu garnituru dla Pana Młodego. Zaproponuję miejsca weselne o najwyższym standardzie dostosowane do stylu uroczystości, ustalę wraz z Wami menu, zaplanuję wystrój sali i ustawienie stołów. Sporządzę scenariusz uroczystości i zajmę się jego pełną koordynacją. Zorganizuję noclegi dla Gości i transport. Zaproponuję niebanalne atrakcje weselne, odpowiednią oprawę muzyczną, florystyczną oraz inne rozwiązania uszlachetniające Wasz wyjątkowy Dzień.   

W dniu ślubu...

mój czas będzie zarezerwowany tylko dla Was. Zajmę się koordynacją i nadzorem wszystkich aspektów uroczystości, zadbam by każda kwestia była dopracowana w najmniejszym szczególe, a także wyegzekwuję postanowienia zawarte w umowach z usługodawcami. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, abyście Wy mogli tego Dnia beztrosko cieszyć się każdą, piękną chwilą.

Wybierając kompleksową organizację ślubu otrzymujecie moją gwarancję, że Wasz ślub i wesele przebiegną tak, jak sobie to wymarzyliście. Stworzę Wam warunki, abyście mogli jeszcze bardziej świadomie i otwarcie doświadczać magii czasu narzeczeństwa oraz Dnia Waszego Ślubu.